Media Pixabay (2.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Features
sv: Funktioner

en: Requirements
sv: Krav

en: Allowed file extensions
sv: Tillåtna filändelser

en: About
sv: Om

en: Submit button text
sv: Text på skicka-knapp

en: Media type
sv: Mediatyp
