Media Pixabay (3.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Media
fa: رسانه

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Allowed file extensions
fa: پسوندهای فایل مجاز

en: Installation
fa: نصب

en: About
fa: درباره
