Media Pixabay (3.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Media
tr: Medya

en: Features
tr: Özellikler

en: Allowed file extensions
tr: İzin verilen dosya uzantıları

en: About
tr: Hakkında

en: Submit button text
tr: Gönder Düğmesi Metni

en: Media type
tr: Medya tipi
