Media Pixabay (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Media
ja: メディア

en: Features
ja: フィーチャー

en: Installation
ja: インストール

en: About
ja: アバウト

en: Allowed extensions
ja: 許可された拡張機能

en: The validation of "@url" failed with error "@error" (HTTP code @code).
ja: "@url" の検証が "@error" で失敗しました。（HTTPコード @code）

en: Search button text
ja: 検索ボタン テキスト

en: Media type
ja: メディアタイプ
