Media Reference Override (1.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Save
be: Захаваць

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Media
be: Мультымедыя

en: (empty)
be: (пуста)
