Media Reference Override (1.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Save
cs: Uložit

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Media
cs: Média

en: (empty)
cs: (prázdný)
