Media Reference Override (1.0.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Save
de: Speichern

en: Statistics
de: Statistiken

en: Media
de: Medien

en: Property name
de: Eigenschaftsname

en: (empty)
de: (leer)

en: Type: @type
de: Typ: @type

en: How to use
de: Hinweise zur Benutzung
