Media Reference Override (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Media
el: Μέσα

en: (empty)
el: (κενό)
