Media Reference Override (1.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Save
fa: ذخیره

en: Statistics
fa: آمار

en: Media
fa: رسانه

en: (empty)
fa: (خالی)
