Media Reference Override (1.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Save
he: שמירה

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Media
he: מדיה

en: (empty)
he: (ריק)
