Media Reference Override (1.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Save
hr: Spremi

en: Statistics
hr: Statistike

en: Media
hr: Mediji

en: (empty)
hr: (prazno)
