Media Reference Override (1.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Media
km: មេឌៀ

en: (empty)
km: (ទទេ)
