Media Reference Override (1.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Save
sk: Uložiť

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Media
sk: Médiá

en: (empty)
sk: (prázdne)
