Media Reference Override (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Save
ta: சேமி

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: (empty)
ta: (வெறுமை)
