Media Reference Override (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Save
tr: Kaydet

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Media
tr: Medya

en: (empty)
tr: (boş)
