Media Reference Override (1.0.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Statistics
uk: Статистика

en: Media
uk: Медіа

en: Property name
uk: Назва властивості

en: (empty)
uk: (порожньо)

en: Type: @type
uk: Тип: @type

en: How to use
uk: Як користуватися
