Media Reference Override (1.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Save
ar: حفظ

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Media
ar: وسائط

en: (empty)
ar: (فارغ)
