Media Reference Override (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: (empty)
bo: ༼སྟོང་བ༽
