Media Reference Override (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Save
ca: Desa

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Media
ca: Multimèdia

en: (empty)
ca: (buit)

en: Type: @type
ca: Tipus: @type
