Media Reference Override (1.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Save
cy: Cadw

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Media
cy: Cyfryngau

en: (empty)
cy: (gwag)
