Media Reference Override (1.0.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Save
es: Guardar

en: Statistics
es: Estadísticas

en: Media
es: Multimedia

en: (empty)
es: (vacío)
