Media Reference Override (1.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Save
et: Salvesta

en: Statistics
et: Statistika

en: Media
et: Meedia

en: (empty)
et: (tühi)
