Media Reference Override (1.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Save
fr: Enregistrer

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Media
fr: Média

en: (empty)
fr: (vide)

en: How to use
fr: Comment l'utiliser
