Media Reference Override (1.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Save
gl: Gardar

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Media
gl: Medios

en: (empty)
gl: (baleiro)
