Media Reference Override (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Media
hi: मीडिया

en: (empty)
hi: (खाली)
