Media Reference Override (1.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Save
hu: Mentés

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Media
hu: Média

en: (empty)
hu: (üres)
