Media Reference Override (1.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Save
it: Salva

en: Statistics
it: Statistiche

en: (empty)
it: (vuoto)

en: Type: @type
it: Tipo: @type
