Media Reference Override (1.0.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Save
ja: 保存

en: Statistics
ja: 統計

en: Media
ja: メディア

en: (empty)
ja: （空）
