Media Reference Override (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: (empty)
kn: (ಖಾಲಿ)
