Media Reference Override (1.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Statistics
ku: ئامار

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: (empty)
ku: (بەتاڵ)
