Media Reference Override (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Statistics
lv: Statistika

en: Media
lv: Multivide

en: (empty)
lv: (tukšs)
