Media Reference Override (1.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Media
oc: Mèdia

en: (empty)
oc: (void)
