Media Reference Override (1.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Save
ru: Сохранить

en: Statistics
ru: Статистика

en: Media
ru: Мультимедиа

en: (empty)
ru: (пусто)

en: Type: @type
ru: Тип: @type
