Media Reference Override (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Save
th: บันทึก

en: Statistics
th: สถิติ

en: Media
th: สื่อ

en: (empty)
th: (ว่าง)
