Media Reference Override (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Save
vi: Lưu

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Media
vi: Phương tiện

en: (empty)
vi: (trống)
