Media Remote (1.2.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Name
eu: Izena

en: Add
eu: Gehitu

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: or
eu: edo

en: pixels
eu: pixel-ak
