Media Remote (1.3.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Name
el: Όνομα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: or
el: ή
