Media Remote (1.3.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Name
es: Nombre

en: Add
es: Agregar

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Media
es: Multimedia

en: or
es: o

en: pixels
es: píxeles

en: Invalid URL.
es: URL Inválida
