Media Remote (1.3.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Name
he: שם

en: Add
he: הוספה

en: URL
he: כתובת URL

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: or
he: או

en: pixels
he: פיקסלים
