Media Remote (1.3.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Name
sk: Názov

en: Add
sk: Pridať

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: or
sk: alebo

en: pixels
sk: pixelov
