Media Remote (1.3.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Name
sv: Namn

en: Add
sv: Lägg till

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: or
sv: eller

en: pixels
sv: pixlar
