Media Remote (1.5.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Name
it: Nome

en: Add
it: Aggiungi

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: or
it: o

en: pixels
it: pixel

en: Invalid URL.
it: URL non valido.
