Media Remote (1.6.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Name
cs: Jméno

en: Add
cs: Přidat

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: or
cs: nebo

en: pixels
cs: pixelů
