Media Remote (1.6.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Name
nl: Naam

en: Add
nl: Toevoegen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: or
nl: of

en: Iframe width
nl: Iframe breedte

en: Iframe height
nl: Iframe hoogte

en: Invalid URL.
nl: Ongeldige URL
