Media Remote (1.6.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Name
bo: མིང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: or
bo: ཡང་ན

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ
