Media Remote (1.6.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Name
ja: 名前

en: Add
ja: 追加

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Media
ja: メディア

en: or
ja: または

en: pixels
ja: ピクセル
