Media Remote (1.9.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Name
gl: Nome

en: Add
gl: Engadir

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: or
gl: ou

en: Iframe width
gl: Ancho do iframe

en: Iframe height
gl: Alto do iframe

en: pixels
gl: píxeles
