Media Remote (1.9.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Name
hr: Naziv

en: Add
hr: Dodaj

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: or
hr: ili

en: pixels
hr: piksela
