Media Remote (1.10.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Name
lv: Nosaukums

en: Add
lv: Pievienot

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: or
lv: vai

en: pixels
lv: pikseļi

en: Invalid URL.
lv: Nederīgs URL.
