Media Remote (1.10.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Name
mn: Нэр

en: Add
mn: Нэмэх

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
